Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Trendafili Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Ne trup ti ke aromen time
Kudo kudo dhe nese humb
Do t'gjej sy mbyllur zemra ime
Kudo kudo je ti jam une

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Se do te dua sot e neser
Ti je e vetmja dashuri
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Cdo dite cdo dite malli me merr
Me merr merr dhe pse te kam
Cdo nate cdo nate qe dielli bien
I cmendur ne trupin tend une jam

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Se do te dua sot e neser
Ti je e vetmja dashuri
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)