Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Keta & Andi Stafuka - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.
Më mungon koha kur ishim bashkë
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman
Ti e din e din sa i kom dasht
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman

(Andi Stafuka)
Tjetër je pa mu
Ti e ke fillu
E harrove ç'ka premtove
Jo nuk e kam prit
Ah moj zemër
Pa ty zemër
Aaa sa e vështirë

Ref.
Më mungon koha kur ishim bashkë
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman
Ti e din e din sa i kom dasht
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman

(Enis Keta)
Buzëqesh po brenda qan
E di që malli të ka marrë
E harrove ç'ka premtove
Jo nuk e kam prit
Pa ty zemër, aa moj zemër
Aaa sa e vështirë

Ref.
Më mungon koha kur ishim bashkë
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman
Ti e din e din sa i kom dasht
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman

Më mungon koha kur ishim bashkë
Ato sy që më s'i pashë
Sikur pak t'i ktheja pas
Aman aman
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)