Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna - Qe Qe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Esta es mi vida sin tu amor
Tú eres mi alma, sin ti perdí mi sol
Estoy acostumbrada, mi corazón
Dame, dame, dame tu amor

Me ty e kom lon qe qe, qe qe
Zemrën teme lon qe qe, qe qe
A pe don me t lon a qe qe, qe qe
Hajde mere ooo
qe, qe qe, qe qe

[REF.:]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qе qe
A pe don a qe qе, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Po m'ke dasht po ma jo
Hajmali si Moyo
Qysh u kon, jo ma s'o
Qa ka ma shum ajo, ajo, ajo?
Vet tash Moyo
Me t'harru se boj jo
Nuk ka si ky lloj jo
Po qa ka ma shum ajo, ajo, ajo? (ahh)
Qe qe, nuk o ma qe qe (ah)
Qe qe ju kom ba bajat unë qe qe
Qe qe, a t'kujtohet fol shum dit e nat qe qe
E kom dit qe mo nuk kthehesh prap qe qe
Po kush kesh i fundit shum ma mir qesh, qesh

[REF.:]
Me ty e kom qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Skom qa me t'ba nëse bërtas edhe t'shaj
A ja thu t'njejtat ti fjal dhe asaj?
Nëse don un fajet krejt i maj
Po karma jem ka me tu kthy ty prej saj
E tash kush do lidhet me ty o versioni jem i dopt
Un jom kon privilegj për ty, vet i vetmi shok
Prej meje ti te kush?
A nashta niveli jot
Fans ti, fanse ajo
Sun em perballoni dot
S'din mu sill me njo si un qe qe
Po ta jap edhe ni munsi qe qe
Edhe pse se meriton qe qe
Zemra jem për ty po knon qe qe

[REF.:]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)