Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Belvedera

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dale dale Siesto
(heeeey lalalaaaah)
SALVA... ALIDA DUKA

Bailamos bailamos,bailamos bailamos

Haut Farbe sie ist nera
Trink ne Flasche Belvedere
Steig in Porsche Panamera
Ja du bist meine Bella

Ja ich bin deine Bella Bella
Lass uns trinken Belvedera
Dalim bashk me Panamera
Ja ich bin deine Bella

Sa...sa koh kam pritur me t'pa
zemer me ty me dal,
plast syni keq kush na sheh hey vajmedet,
se kur jena bashk ka lezet
se jena cifti perfekt,
kur te kam ngat ma ben nxehte
hey bailamos...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)