Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Ça Me Bo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[MARSELI:]
Qa me bo
Qa me bo
E du me zemer
Kjo dashnija eshte veq nje emer
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni

[GENTA:]
Qa me bo
Qa qa me bo
Ouu
Jom pijav, ka t'nxo
Ouu
Nata po kalon
Une me cika edhe ti me to
Hajt t'lashe se zihem bashke
Prap po duhem ani nashte
Qysh po bon kur une t'kom dashte
Nuk kom fjale se krejt i pashe

Se ti zemren qe e more maje mos harro se ajo te do
Nuk m'intereson mu asnjoni
Po ti kta se meriton

Ti a din qa don qa don
Ti a din qa don qa don

[MARSELI:]
Po permrena ajo ty t'preeet

[GENTA:]
Me ke vra baby
Ti me ke vra
Ti me ke vra baby
Ti me ke vra
Dhe pse veten nuk e dho
Me lendon sa nuk ka mo
Hajt kallzom qka me bo

[MARSELI:]
Qa me bo
Qa me bo
E du me zemer
Kjo dashnija eshte veq nje emer
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni

[GENTA:]
Jooou
Kjo dashni si rakia
Ahh
Po po po po du me pi
Du me lon ama nuk e lo
Pse po rren
Ma ma ma ma

Per ty jom kunder kur do vdes
Ma e mira n'qet mes
E don tjetren
Ama no stress
Ta du shpirtin
Jo mercedes

Se ti zemren qe e more maje mos harro se ajo te do
Nuk m'intereson mu asnjoni
Po ti kta se meriton

Ti a din qa don qa don
Ti a din qa don qa don

[MARSELI:]
Po permrena ajo ty t'preeet

[GENTA:]
Me ke vra baby
Ti me ke vra
Ti me ke vra baby
Ti me ke vra
Dhe pse veten nuk e dho
Me lendon sa nuk ka mo
Hajt kallzom qka me bo

Qka me bo
Qka me bo
E du me zemer

[MARSELI:]
Kjo dashnija

[GENTA:]
Eshte veq nje emer

[MARSELI:]
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni

Qa me bo
Qa me bo
E du me zemer
Kjo dashnija eshte veq nje emer
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)