Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Djali I Myzeqese

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zoti zerin ma dhuroj ndaj dhe nisa te kendoj ne gjith myzeqen do shkoj djem e vajza do martoj myzeqeja ty te ka ne te kemi si pasha te njohem qe kalama dhe te duam si vella.. REFRENI...

suku 1 e suku 2 drenovic e kutalli samatic e gorican ku behen dasmat me nam sa te kem duar dhe sy do kendoj gjithmon aty
Do kendoj gjer sa te vdes se jam djal I muzeqes

Myzeqeja mir priti me dha buk e me gostiti me dasmat e saj me rriti
Ndaj nga ju sme ndahet shpirti kush ka dasem te ka mar I ka shkuar jeta mbar myzeqen do ta bejm zjarr plot me dasma kte behar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)