Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - Hajde Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam marr vesh kam nigju fjal
se je lajkatare, ledhatare, lozonjare
kam marr vesh kam nigju fjal
se je lajkatare, ledhatare, lozonjare

REF. 2x:
Hajde ti moj daashni
se u pervlova
ç`mu desh mu te pash me sy
u dashurova

Gjith diten rri duke t'prit
kur del nga shtepia
te run babi, mami
si policia 2x

REF. 2x:
Hajde ti moj daashni
se u pervlova
ç`mu desh mu te pash me sy
u dashurova
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)