Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N & Francesca Muha - Pa Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tkam besu si syt e mi
Po ti dole shum katil
Ta dhash zemren plot dashni
E kpute si trendafil
Tana tzezat i ke bo
Kurr mes nesh ska pas romanc
Tash po thu pishman ke ra
Preferoj me tmajt distanc
Boll mo me rrena rrena rrena rrena rrena
A ke mo ndjenja
A trre mo zemra, per mu.

Pa mua, pa mua
A mund te jetosh pa mu
Pa mua, pa mua
A je mir a je pendu?

Ty tkam dasht sa syt e mi
Po ti mdole shum katile
Tfala zemren plot dashni
Gjith ti ma ke bo me hile
Ftyren engjell
Mendjen dreq
Kam bo mir
E kam gjet keq
Prap ti mendje Po ma heq
Kur ma shkrun 1 sms
Boll mo me rrena rrena rrena rrena rrena
A ke mo ndjenja
A trre mo zemra, per mu.

Pa mua, pa mua
A mund te jetosh pa mu
Pa mua, pa mua
A je mir a je pendu?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)