Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Ademi - Albanian Mashup 2020

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire
Adem Ramadani - Edhe kur te martohesh
Labinot Tahiri - Boomerang
Flori Mumajesi - Plas
Shyhrete Behluli - Ende e dua (Kthema Zot)
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Mandi ft. Mikel Elmazi & Ilir Tironsi - Kam pare
Adem Ramadani - E hajde luje doren
Vallja e Rugoves
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)