Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azet - Oh Lale

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Azet:]
Lucry
Oh Lale

[REF. Azet:]
Wir sind wieder unterwegs, oh Lale
Wallah, alle sollen uns seh'n, oh Lale
Nimm ein'n Schluck von dem Rosé, oh Lale
Alle da, keiner fehlt, oh Lale
Wir sind wieder unterwegs, oh Lale
Wallah, alle sollen uns seh'n, oh Lale
Nimm ein'n Schluck von dem Rosé, oh Lale
Lass uns eine Runde dreh'n, oh Lale

P-P-Platz' ins Geschäft, ich war jahrelang weg
Doch brauchst du gute Drogen, Dicka
[…]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)