Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Vec Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Alo alo sa mir me nis diten me ty ( me ty)
Hala pa mshkru un me tnjek ty
Po ta du buzqeshjen edhe kta sy
Veq mthuj ku don mu pa edhe u kry
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me ndrru
Se veq mu mke
Veq ty kom me tndje
Qato qe ti thu qashtu qashtu ka me met
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me ndrru
Se veq mu mke
Veq ty kom me tndje
Qato qe ti thu qashtu ko me met
Gucci Louis s’mpelqen kur se vesh ti
Syt e mi zemer shkelqejn kur buzqesh ti
Une nina mir kur kesh ti
Asniher ma mir se mu smun ta gjesh ti
Zgjith dhe kerkon
Qato qe t'thon tjert veq mu um beson
As un tjeter nuk du qato qe thu ti veq ty kom me tbesu
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Po xhelozon pak
Po m'nervozon pak
Idhnohem shpejt na
Pajtohem shpejt prap
Kur mbon krejt mi thy
Nuk kom ku tqoj ty
E sado mu shty
Nuk kom ku tqoj ty
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)