Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Zerka - Konflikt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Why
Tell me why
Po ma le ne faj
Se tash po ma marr
Vazhdon ma bën jetën ferr
Lojën nale
Se nuk a normale
Vet tregom çka t'kam bë ty keq që t'mirën po ma hedh posht
Pse nëpër ëndrra jeton
Pse çka s'takon një gje mo

E di un jam ai, jam ai
Pas ty un u lodha, u lodha
Gjith posht un i hodha, i hodha
E në fund ça mora?

Gabova
S'e di ça menova
Pse ty të lejova
Kush je s'e kuptova

Kena konflikt, kena kena konflikt
6x
I don't lie, I swear

Se shum lart, shum lart
Dashni ti ama ti mbaj, ti mbaj
Pasoja te asaj, asaj
Çka ke bo ti
That girl forget of me
Just for the bed wants me
She used to feel lonely
She listen a fret over me

Un u betova,
Më s'do qëndroja
E di e teprova
Pa shpirt po jetoja

Gabova
S'e di ça menova
Pse ty të lejova
Kush je s'e kuptova

Kena konflikt, kena kena konflikt
6x
I don't lie, I swear

Vet tregom çka t'kam bë ty keq që t'mirën po ma hedh posht
Pse nëpër ëndrra jeton
Pse çka s'takon një gjë mo

E di un jam ai, jam ai
Pas ty un u lodha, u lodha
Gjith posht un i hodha, i hodha
E në fund ça mora?

Gabova
S'e di ça menova
Pse ty të lejova
Kush je s'e kuptova

Kena konflikt, kena kena konflikt
6x
I don't lie, I swear
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)