Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Jo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne trupin tend
Jam nje krijes
Po te shkelmoj
me ler t'jetoj

Me gjakun tend
ne faj jetoj
Lutem cdo dite te egzistoj

Ne erresire te dashurise
Ne frik i shtrire
kerkoj meshire
Se koha shkon
ketu ska vend
Te dua ty...
Nen mos me tremb

Jo o oo... jo o
Nen jo ti pse sme do
Po te lutem jo o o
Jo o nen jo ti mos gabo
Thuaj jetes po

Nese sme pret
Nuk ke te drejte
Per frymen time
E imja jete

Me ler diku
Ne krahe te tjere
Do ju kerkoj
Ju fal cdo here

Ne erresire te dashurise
Ne frik i shtrire
kerkoj meshire
Se koha shkon
ketu ska vend
Te dua ty...
Nen mos me tremb

Jo o oo... jo o
Nen jo ti pse sme do
Po te lutem jo o o
Jo o nen jo ti mos gabo
Thuaj jetes po..

Ska njeri ne bote
T'ju doje me shume
Sikur un...sikur un
Ska njeri ne bote
t'ju doje me shume
Sikur un...sikur un
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)