Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Cataleya

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka je ti? Hajde bojna ni gjiro me panamera
Pa jelek, latina po dukesh ti o Cataleya
Maje n’mend krejt ekipa krejt ekipa me nivela

(Yeah that’s us Mothaf*cka)

Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya
Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya

You know I love it when you go low
Loca je ti un jam Loco
Preje preje sikur Zorro
Honey eja te papi so we can go go

Cus this a badman ting
She only want fine tings
Don me jetu like a King-O

Gun shots when I come in
Vendi flake mos u qudit
Ne VIP like a maschine-O

[REF.:]
Ka je ti? Hajde bojna ni gjiro me panamera
Pa jelek, latina po dukesh ti o Cataleya
Maje n’mend krejt ekipa krejt ekipa me nivela

(Yeah that’s us Mothaf*cka)

Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya
Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya

O mamacita andale
Leje foret ti leje this ain’t a game
Jeten e shtrrejt she wanna play
I know she love it she love it when I come in Yuh

Jo jo jo jo Malaka,
Kjo nuk a msu with a badder man
Gun shot when I come in
Vendi flake mos u qudit
Ne VIP like a maschine-O

[REF.:]
Ka je ti? Hajde bojna ni gjiro me panamera
Pa jelek, latina po dukesh ti o Cataleya
Maje n’mend krejt ekipa krejt ekipa me nivela

(Yeah that’s us Mothaf*cka)

Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya
Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya

Gunshot when i come in, when I come in x2

[REF.:]
Ka je ti? Hajde bojna ni gjiro me panamera
Pa jelek, latina po dukesh ti o Cataleya
Maje n’mend krejt ekipa krejt ekipa me nivela

(Yeah that’s us Mothaf*cka)

Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya
Dale, Dale, Dale
Latina po dukesh ti o Cataleya
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)