Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - Teka Teka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeah yeah
Se une jam gjigand
Kur folin per trotineta
Un foli me bossa
Ju jeni marijuneta
Keni bo shume pare
Amo po jua nxen kuleta
Hajde pak ka na
Ju kallzojna me paketa
Masse masse wari
E kalli 1 masse wari
E masi e kalli porositi Kallamari
Nuk e di a ka ma q*m none ktu barry
Se qa do qe po folin nuk po ma nin jo jo jo
5 copa jan tu nejt nkom
Goxha filozofi spo di ciles me ja dhon
A po thu me veti kuku une te isha kon
Valla n2 kom kurr se kisha lon

E rrina ton naten na bojna qef
Nxene ti sonte neser se njef
Nxjerri krejt splifat e mos i mshef
Jena bo def jena bo def

Spo na nxen diskoteka teka teka teka
Teka teka teka teka teka teka teka teka
Teka teka teka

Bojna gjeste si me pas lujt
Lekt i harxhojna nuk dina
Me i rujt
Ti me kejt shoqet rrini me bujt
Paske frajer si kallzoj kerkujt
Se as sjom ka du ma shum
One night stand. Stand dhe don
Bojna qa bojna neser
Wrum wrum
Ikem te shpija sjena pa kun
Sonte qa lypa e gjeta gjeta
U harxhu kuleta
Zonja me shoqet e veta
Veta secila 2 metra
Meta se jeta e shkreta
Na la pa letra pa centa (shiit)
Po qa bohet sot sbohet neser

E rrina ton naten na bojna qef
Nxene ti sonte neser se njef
Nxjerri krejt splifat e mos i mshef
Jena bo def jena bo def

Spo na nxen diskoteka teka teka teka
Teka teka teka teka teka teka teka teka
Teka teka teka
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)