Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro Xhori - Camila

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kamela,, Kamela humbe ti ne aksham
Du me t'puth po s'te kam
Trupi jot iku larg
Kamela,, Kamela buzeqesh pastaj qan
Tiiiii...

Me ke len pa frymemarje
As u ndam per pak kohe
Syt e tu genjeshtare
Pse nuk than pergjithmone
Shpirti me qau uououou...
Se nuk te ka uououou...
Me ke vra sikur plumb me ke vra
Se je n'gjynah...

Ndaaaaal... Ndal zemer ti vec pak
Laaaaarg... Ke shku larg

Kamela, Kamela humbe ti ne aksham
Du me t'puth po s'te kam
Trupi jot iku larg
Kamela,, Kamela buzesh pastaj qan
Tiiiii...

Duke pi s'muj me u ndal mo
Edhe nje shishe prap
Mu ke bo sikur droga
Me ke kalu ne gjak
Shpirti me qau uououou...
Se nuk te ka uououou...
Me ke vra sikur plumb me ke vra
se je n'gjunah...

Ndaaaal... Ndal zemer ti vec pak
Laaaarg... Ke shku larg


Kamela,, Kamela humbe ti ne aksham
Du me t'puth po ste kam
Trupi jot iku larg
Kamela,, Kamela buzeqesh pastaj qan
Tiiiii...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)