Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna & Mozzik - Ropt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Tayna & Mozzik:]
Ku karin je kon ti prom
Me kon karin je kon ti prom
Me kon karin je kon ti prom
Se di
Ca din ti?
Veç e di që...
Ca din ti?
E di që...
Ti s'din kurgjo!

Ref x2
[Mozzik:]
Ropt Ropt Ropt Ropt Ropt ti qifsha,
Kurr Kurr Kurr për ty mos nifsha,
Njejt Njejt Njejt, me krejt kto bi**ha,
Qysh bre mujte,bre ropt ti qifsha.

[Mozzik:]
Si me pas shti dreqin n'shishe
Kshtu që dreqit ja dhash ni 500she
I thash per ty kallzom ku rrishe me kon u qijshe, yeah
M'vike natën m'thojke kuku qa të koka,
I thash mos ta nin se unë jom Motherf**ker,
Pse bre ropt t'besojsha, n'anën tjeter gjith dyshojsha,
Po thojsha mos t'gurna se nashta gabojsha,
Kaniher as smu bojke me ty, n'banjo i mshojsha,
Për mos me m'diktu, u bojsha kishe knojsha.
Djal i mir shumë, kush m'njeh t'kallzon,
M'fal që po shaj, se s'e kom zakon,
Fol tash ca kari je ka don e po t'munon?
Moti e kom dit, që ti ki me ra pishmon,
Kom ndrru shtet adres, unë moti nuk jom,
Kur se don, nuk e don jo!

Ref x2
[Tayna:]
Ropt Ropt Ropt Ropt ti qifsha,
Kurr Kurr Kurr për ty mos nifsha
Njejt Njejt Njejt, si krejt kta tipa,
Qysh bre mujte bre ropt ti qifsha.

Tayna:

Pse po shkon me bi**ha që mu m'kan idoll,
Bile zgjedh ma mir, masi kurr nuk tu bo Boll!
Besa po m'vjen marre për ty që stu bo boll,
Po m'vjen me t'rrok posht, si topat n'Volejboll.
Çele snapin, turli foto, po ta nxo n'telefon,
Masi m'qon mu n'shpi, gjith e din ku del ma vonë,
Jom tu menu me ta kthy, me naj njo që ta palon,
Pasha Zotin pa e gjet ma t'mirë, tybe ta kom lon.
A bon me dit, kom ni pja han asaj, Bon Appétit.
E tash ki ftyr me m'thonë, që je kon pit.
A kishe thon m'fal, që se kisha dit, A Thu?

[Mozzik:]
Ropt Ropt Ropt Ropt Ropt ti qifsha,
Kurr Kurr Kurr...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)