Më mbaj mend (për 1 muaj)

EMI - Muhammad Ali

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
rroki muhamed ali
Rrugen e kom shpi
shpirtin ekom tzi
E dellat n polici
Ekom ni kllik kllik kllek
Qe bon bang bang
Veq kur tkerset se di
Kallash nbagazh
Lagesh lavash x2

Pse po le si qen
Jom rrugve ku ti flen
Tu shit bok si sen
Ti shet 10kg e bjen
Qat fol per rrug ti rren
Pe tepron me flexs
Bash ku dush ju pres
Emri jem kurr sdes brrrr

Rro rro rroki muhamed ali
Per kta jom si ali baba
Haver mo me neve
Se me neve t iqet dada
Jom zori sherit sherit
Tmadh ja dhash un
Krejt qa pata
Mir e din kta qe nuk ka me neve
mada faka

Kena dal fare fare
Bitchi po kcen pe dridh per pare
Kqyre veq prej dritare tare
Se ty sta thajn fare

T tan koka rabi
Audor rindor
Veq kallxom ti qfare
Zhpt nrrug ti mun na she ku dush
Tu bo biznis ashiqare
Kallash nbresheri
Jom shum i keq shpirt zi
Qado qe folni ju fantazi
Keshi me juve komedi nese fol
Keq na vita ta bojna parking para shpis me gjama tzi
Bitch ti e din qe ska mat zi
Grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Rroki muhamed ali
Rrugen e kom shpi
shpirtin ekom tzi
E dellat n polici
Ekom ni kllik kllik kllek
Qe bon bang bang
Veq kur tkerset se di
Kallash nbagazh
Lagesh lavash x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)