Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rimmy - A Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ahh ahhh
Nah Nah Nah Nah
Yeah yeah yeah

Chorus

Nuk e di a je ( nuk e di a je )
Hala nZemer ti m’ke ke ke ke ke
Numrin tem fshije ( fshije )
Hala po ti maj Sekretet tet tet tet

Verse

Nuk e di a je, a me kon ishe dje
Kur tmorra n’telefon nuk morra pergjigjje
Biletat i kom pre, amo krejt anuloje
Rrugt e tona t’ndame, e ti mo nuk m’sheh
Yeh yeh

Babe Babe Babe
Ti mu krejt m’qmende
M’ke shti shum probleme
Sta jap mo zemren teme

Babe Babe Babe
A po t’merr malli
Me ardh te ky Djali
Vermisst du mich Shawty?

Machst mich verrückt
Willst mich zurück
Bist du verrückt?!
Mich gibt’s nicht zurück

Machst mich verrückt
Willst mich zurück
Babe Babe
Jetzt geb’ ich ein’ …..

Chorus 2x

Nuk e di a je ( nuk e di a je )
Hala nZemer ti m’ke ke ke ke ke
Numrin tem fshije ( fshije )
Hala po ti maj Sekretet tet tet tet

Verse

Ich weiß nicht was du machst
Ich weiß nicht wo du steckst
Bist für mich ne Last
Deine Liebe war nicht echt
Alles war nur fake
Ja ja alles war nur fake
Steig’ in den G Wagon
Baby es ist late late

2x
Sorry not Sorry
Schaust meine Insta-Story
Anonyme Calls,
die mich wecken every morning

Chorus 2x

Nuk e di a je ( nuk e di a je )
Hala nZemer ti m’ke ke ke ke ke
Numrin tem fshije ( fshije )
Hala po ti maj Sekretet tet tet tet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)