Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - Fajet & Beb2

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse po me len fajet
nijta po t'mungoj edhe qe s'pot shkoin lidhjet.
Amo shpresoj qe e merr veten edhe do vjet,
e di t'kuptoj lidhja jon tjeter muhabet.
Amo veq ma shum t'lendoj nese ma shum prej meje pret.
A din, a din, sa shpesh,
m'doket qe po m'fol n'vesh.
Qa met, qa met,
mesh nesh 1 dashni amo 1 dashni qe vret.
Pse po mi len fajet?
diqka qe thahet nuk ringjallet.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe thehet mo nuk kapet.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe thahet nuk ringjallet.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe thehet mo nuk kapet.
Nuk o njejt se nashta po,
nashta veq e duhet kohe.
Dielli per neve spo ngroh,
s'kom besim mo asni tro.
S'mun po dal prej vetes jo,
se ku me dite qysh isha shpreh.
Me jetu pa mu provo,
tani ki me dit sa shum kam vle,
le le mos ja nis gabimet me mi njeh.
Moti moti maca zez rrugen naj ka pre.
Ole ole, m'ke shpall mu fajtor,
pa merit edhe 1 trofe se sjam meritor.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe tahet nuk ringjallet.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe thehet mo nuk kapet.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe thahet nuk ringjallet.
Pse po mi len fajet?
Diqka qe thehet mo nuk kapet.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)