Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Enom - Kosova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Gimi, Gimi, Gimi-o)

Hajde të vallëzojmë, vallen e Rrugovës
Tej te molla t'kuqe, kufiri i Kosovës

Hajde të vallëzojmë, vallen e Rrugovës
Tej te molla t'kuqe, kufiri i Kosovës

*Instrumental*

Hajde të vallëzojmë, vallen me shamie
Hajde të vallëzojmë, vallen me shamie

Sa bukur vallëzon, o në Kosovë rinie
Sa bukur vallëzon, o në Kosovë rinie

*Instrumental*

Kufiri i Kosovës
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)