Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Haziri - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
zemra e ngrir si akull ntrupin tim
mbeta vetem si jetim e luta zotin pandal
e luta gajret mem dhan por kot e kam
pa ty pa ty
e humbur jam nket jet
me dhemb shpirti zemra m qan
si jetim mke lan
po vuj spo muj pa ty kjo zemer sjeton
un e mbyllur ne nje dhom e ti me shoqni feston
sjam hekur ta dish
kam gjak e jam njeri
mbeta keq shum pa ty
cdo nat per ty kam qa
malli mka marr met pa
nuk mundem ma
pa ty pa ty
e humbur jam nket jet
me dhemb shpirti zemra m qan
si jetim mke lan
po vuj spo muj pa ty kjo zemer sjeton
un e mbyllur ne nje dhom e ti me shoqni feston
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)