Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kennz - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me mu mo nuk je pot lus veten me ru
Kom rreziku kurgjo mos met mungu
Veq met pa tu kesh
Veq met pa ty vesh
T'gjuva me buk pse ma ktheve me gur
Un sjom qe bertas e nuk sillna si kafsh
Shum pytje pom bojn qysh mujta me t'dasht
T'Kqiat s'ti pash se fell en ty rash
Dashni smujte me jep veq mujte me marr
hëh
Tash je hi en menime
Sum besove po fole mas shpine
A peshe qka bam e nisem per urime
Murrem ngushllime
T'miren kur te hupsh qat'her e vlerson
Nis e t'mungon e sun e zavencon
Niva qe mu je ka m'lyp n'tjeter kon
Si un dikon sun e gjen as n'milion
Jena kan bashk gjdo nat
Kem prit mengjese bashk
Njoni tjetrin en krah
Njoni tjetrin afat
Un e ti yeah
Un e ti yeah
Un e ti yeah
E ke dit jom psikopat
E ke dit qe jom rrugaq
E ke dit jom drogirash
T'kqiat i kom pas en asht.
E ke dit yeah
E ke dit yeah
E ke dit yeah
E ty qefi metu prish un krejt boten e kom kall
Veten nuk kom mujt me nal
Se prej kontrolle kom dal
Veq per ty yeah
Veq per ty yeah
Veq per ty yeah
Per ty diellin
E boj han
Per ty diten
E boj nat
Per ty veten keq e la
Veq buzqeshjen meta pa
Veq per ty yeah
Veq per ty yeah
Veq per ty yeah
Per ty mo s'menoj
Se tash menon per veti
Une t'mungoj
Kur t'mungon ty kujdesi
Mos fol per mu be
Se un flas per veti
Un s'flas per ty
Se per ty flet i treti
E ke dit tash nuk jem bashk.
E ke dit tash nuk jem bashk
Em ke pas n'asht
E tkom pas n'asht
Qka me bo tash
Nuk jena bashk
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)