Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Ftyra Jote

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se ftyra jote jote jote em tranoj
e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
une nuk tdu veq sonte
zemra tdon te une e pranoj
ti je shum ndryshe she
syri jem veq ty tsheh
veq ty tsheh

syt e mir zemren e but
per ty naten po rri qut qut
veq ti zemren ma ke zbut zbut
si syt ka me trujt
ki mu kon me mu e disha disha
ment veq te ti un i kisha kisha
ku ishe ti une isha isha
per ty me tjera nuk rrisha rrisha

tkom lazdru ty ty tkom lazdru
ti po bon bon bon qka nuk du 2x

se ftyra jote jote jote em tranoj
e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
une nuk tdu veq sonte
zemra tdon te une e pranoj
ti je shum ndryshe she
syri jem veq ty tsheh
veq ty tsheh

kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna
sdu me tpa me quna tani me pas pun na
sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa
diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna
ti mke bo per veti zor si un me gjet ti
njo si une baby njo si ti lady
du me kan i vetmi
krejt qa ki ti jepmi
krejt qa kom ti jepi ti jepi

ti je ndryshe she
syri jem veq ty tsheh tsheh
merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le

se ftyra jote jote jote em tranoj
e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
une nuk tdu veq sonte
zemra tdon te une e pranoj
ti je shum ndryshe she
syri jem veq ty tsheh
veq ty tsheh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)