Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Haha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti mfol per fonde
I kish ra qmimi keq shoqes tonde
Ik oj bjonde
Ti sjee as petarte shum larg pi bombe
Vi ta fiki fiki fiki fitilin e shpresen tonde
Trunin un ta iki mrena 1 mili sekonde
Me swag i sterrpiki sdu me shajt veten me non be
Ha qa je tu thon be
Ha Ha qa je tu thon be
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)