Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Limani - A Ki Me Rrejt?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur te pyesin per mu
Ca ki me hek, ca ki me shtu?
A ki me rrejt?
Ti, ti ki me rrejt
2x

Mos u bo, mos u bo,mos u bo
Kishe s'ta ka nin
Se qaty jam kon, qaty jam kon
Kur dekshe per mu, ti dekshe per mu
Une jo, une jo, une jo
Un nuk kam me t'thirr
Ti tani je e lir
Pa mu
Me jetu, me jetu, me jetu
Po me kon, kon ki me thirr nese jo mu?
Kon ki me dasht nese jo mu?
Prej merzis kurr s'mundesh mu cu
Kon ki me lyp?
Nese dashnia jem u kon rren
Shko pra gjej ma mire
Mos ta nin per mu
La la lamtumire

Kur te pyesin per mu
Ca ki me hek, ca ki me shtu?
A ki me rrejt?
Ti, ti ki me rrejt
3x

I njoh, i njoh, si ti i njoh
I di, i di, si ti i njoh, i di
S'po du me ma ni, ma ni, ma ni
2x

Kon ki me thirr nese jo mu?
Kon ki me dasht nese jo mu?
Prej merzis kurr s'munesh mu cu
Kon ki me lyp?

Kur te pyesin per mu
Ca ki me hek, ca ki me shtu?
A ki me rrejt?
Ti, ti ki me rrejt
2x

I njoh, i njoh, si ti i njoh
I di, i di, si ti i njoh, i di
S'po du me ma ni, ma ni, ma ni
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)