Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Tmerr

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur na sheh nrrug ki tmerr
free bros in the cell
me u kap me ne shkon nhell
skrr skrr benzi sketerr (x2)

kur na sheh nrrug ki tmerr
free bros in the cell
dhipi bad kylie jenner
dhipi nkerr ngoj po ma mmerr

pop pop on the op
gjuj fort sjom vet
rrim plot
cunat nuk i kom kot

On the road make a pop
on the op
mes plot headshot
sje gang je i lodht

(ah shit)
munem kta bi**ha mi ther
20 tu i hup transfert
200 i shpenzoj en ver

ora 60 mij funta
big team with the brana
Big boys on road me auda
mshehna mas kur mkap kamra

gola sikur cristiano
maskat nfugon me canta
it time in a lering inside
nrrug na ki tu bo paunda

Kur na sheh nrrug ki tmerr
free bros in the cell
me u kap me ne shkon nhell
skrr skrr benzi sketerr (x2)

kur na sheh nrrug ki tmerr
free bros in the cell
dhipi bad kylie jenner
dhipi nkerr ngoj po ma mmerr

kan inat se po ngjitna
mu po m mushet thesi
dy dhipa tre dhipa
xheni xhejsi e stejsi

Nbenz bojna big reacks
nalt o gishti i mesit
nalt o gishti i dhetshit
plot thesi prej keshit

shuta shuta
flowa high parashuta
n mes lagje me shpulla
gzohu tka pshtu ty patrulla

sjeni gang jeni kurva
ty tnxij ngrushti tshpoj n pluma
tcahet syni e buza
shko bonem akuza

me kurva sfol trimi
po ma then denoncimi
Qite hekrin prej çante
tha jet real ky so filmi
une me zonin
tu bo do vrasje
beatit tu i dal timi
pllum bjermi kto melodi
Tqim karriera si bigi

Kur na sheh nrrug ki tmerr
free bros in the cell
me u kap me ne shkon nhell
skrr skrr benzi sketerr

kur na sheh nrrug ki tmerr
free bros in the cell
dhipi bad kylie jenner
dhipi nkerr ngoj po ma mmerr

kur na shef nrruh ki tmerr
free bros in the cell
me u kap me ne shkon n hell
skrr skrr benzi sketerr
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)