Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani - Me Vrave

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa net pa gjume emrin te thirra
kur keq s'te kam ba, t'kam ba veq tmira
kurban jam ba sa her per ty
ti krejt mi ktheve me tradhti
kurban jam ba sa her per ty
tii krejt mi ktheve me tradhti
dashnin e vrave, e vrave qysh mujteee
ti vet u ndave, nuk qave a s'vujtee
e ti me vrave, me vrave ne zemer
TRADHTIA KA EMER 2X
sa keq mke lan kurr ste mallkova
çdo dit çdo nat per ty lotova
dashni me shpirt ta fala krejt
veq di me dasht e smui me t'urrejt
kurban jam ba sa her per ty
tii krejt mi ktheve me tradhti
dashnin e vrave, e vrave
qysh mujteee
ti vet u ndave, nuk qave a s'vujteee
e ti me vrave, me vrave ne zemer
TRADHTIA KA EMER 2X.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)