Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Largohu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam mundu me mijra here, me ta fal une ty kur ke gabu
Jo ti asnihere se ke vlersu
Tash kujtimet po midhnohen, kur tkan zon me tjetren tuj lazdru
E nmas shpine thikat mi ke lshuu
Vetes nuk ja fal se isha verbuar si e marre
Jam gjysem njeri sott nga kjo dashni

Nese ti mke dasht sadopak largohu prej meje po per ty kam vujt qysh ke mujt
Nese ti mke dasht sadopak largohu prej meje, se prita nga ti kte tradhti tjetren shko tash gjeje..

Jam mundu me mijra here me ta fal une ty kur ke gabu
Jo ti asnihere se ke vlersu
Tash kujtimet po midhnohen kur tkam zon me tjeter tuj lazdru
E mas shpine thikat mi me mshu, vetes nuk ja fal se isha verbuar si e marre, jam gjysem njeri sot nga kjo dashniii

Nese ti mke dasht sadopak largohu prej meje po per ty kam vujt qysh ke mujt
Nese ti mke dasht sadopak largohu prej meje se prita nga ti kte tradhti tjetren shko tash gjeje, tjetren shko tash gjeje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)