Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Të Mendoj Për Ty Është Kot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Të mendoj për ty është kot
heshtja jote flet më shumë
më zhgenjen ti shpejt si sot
të vazhdoj kështu nuk mundem unë

U mësova me gabime
nëse do ti nisu shko
ta kuptosh ti dhimbjen time
duhet shpirtin të ma lexosh

Të urrej më dhimbset koha
të të dua është punë pa punë
boll pas teje unë u lodha
të besova shumë, gabova unë

Të urrej më dhimbset koha
të të dua është punë pa punë
boll pas teje unë u lodha
të besova shumë, gabova unë

S'do më duhesh ti më shumë
nuk të mbet tek unë as hija
ndjenja e zemrës ra në gjumë
ra në heshtje dashuria

U mësova me gabime
nëse do ti nisu shko
ta kuptosh ti dhimbjen time
duhet shpirtin të ma lexosh

Të urrej më dhimbset koha
të të dua është punë pa punë
boll pas teje unë u lodha
të besova shumë, gabova unë

Të urrej më dhimbset koha
të të dua është punë pa punë
boll pas teje unë u lodha
të besova shumë, gabova unë

Të urrej më dhimbset koha
të të dua është punë pa punë
boll pas teje unë u lodha
të besova shumë, gabova unë

Të urrej më dhimbset koha
të të dua është punë pa punë
boll pas teje unë u lodha
të besova shumë, gabova unë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)