Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Falma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Falma
Habibi, falma
Zemren tone e du, habibi falma falma
Falma
Habibi, falma
Ti je bo per mu, habibi falma falma
2x

Vula vu
...
Po du me t'pas afer, jo distanc
Un edhe ti
Villa n'Dubai
Djalo me mu e ki nji shanc

Ja habibi lej lej le
Kejta qe i kam per ty le
Ja habibi lej lej le
E kado me shku, permas em ke

Falma
Habibi, falma
Zemren tone e du, habibi falma falma
Falma
Habibi, falma
Ti je bo per mu, habibi falma falma
2x
Lej lej le le le 8x

Ca mi ke ba ti, ca mi ke ba
Ca mi ke ba ksaj zemre aman
2x

Ja habibi lej lej le
Kejta qe i kam per ty le
Ja habibi lej lej le
E kado me shku, permas em ke

Falma
Habibi, falma
Zemren tone e du, habibi falma falma
Falma
Habibi, falma
Ti je bo per mu, habibi falma falma
2x
Lej lej le le le 8x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)