Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Mwah Mwah

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jemi aty
ku na sheh vec dielli edhe hana
me ty, me ty
behet me e bukur panorama

Puthja jote m'con ne tjeter planet
sa e amel je kur per mu flet
dashnia jon nuk merr fund asnjehere
se na na na

Na jena, jena, jena
bo per njoni tjetrin
une syt i kam per ty
e ti, vec per moi moi
Na jena, jena, jena
fix per njerin-tjetrin
nisna prej fundit t'botes
vec per nje mwah-mwah

Une ty ta fal dhe jeten
ma shkrive zemren
ma ke marre per vete
ta jap temen

Na jena, jena fix per njerin-tjetrin
nisma prej fundit t'botes
vec per nje mwah-mwah

Pa ty asnje sekond
pa ty asnje moment
zemer bonu gati
ikim larg per kete weekend,
hey,,,
pa ty jo asnje dite
mos me le me prit
24/7 non stop, bashk na dy rrim hej

pa ty, pa ty
jo jo nuk ka shije as deti
e di,e di jemi kombinimi më perfekti

Puthja jote m'con ne tjeter planet
sa e(i) amel je kur për mu flet
dashnia jon nuk merr fund asnjehere
se na na na...

Ref;
Na jena, jena, jena
bo per njoni tjetrin
une syt i kam per ty
e ti, vec per moi moi
Na jena, jena, jena
fix per njoni-tjetrin
nisna prej fundit t'botes
vec per nje mwah-mwah
une ty ta fal dhe jeten
ma shkrive zemren
ma ke marre per vete
ta jap temen
na jena,jena fix
per njerin-tjetrin
nisna prej fundit t'botes
vec per nje mwah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)