Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Qika

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, pse t'prita, t'prita, ahh (Prat, prat, prat, prat), ahh

[REF.:]
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, pse t'prita, t'prita, ahh, ahh
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, pse t'prita, t'prita, ahh, ahh

Ay, ay, ay, je me mu qysh un
Un ty po t'du dit nat
Per ty tu menu
Mos u, mos u bon kishe nuk don se e shoh n'syt e tu
T'du ty sa dy, një qind i lo per ty
Un e ti n katër sy, zemren jo me ta thy
Per ty kom me ndryshu, per ty jom tu tranu
Po nuk du me pranu

Pse po provokon-on-on
Po kush tdon ma shum se un ty
Pse ti pe tepron-on-on
Ty nuk t'ndrroj un as me dy

[REF.:]
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, pse t'prita, t'prita, ahh, ahh
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, psе t'prita, t'prita, ahh, ahh

[?] me duru, duru
Si zjarri pom djeg me lu, mе lu
Me ty si me je ta du, ta du
Ftyren, zonin, ti se don asnjonin sa mu
Don edhe m'vran ti, vran ti, fjalt me ty i mati
Her m'thu okay, okay, her i bjen pishmon ti
Gjithçka meriton ti, kurgjo nuk gabon ti
Ma shum po mirrna me ty, se me veten

Pse po provokon-on-on
Po kush tdon ma shum se un ty
Pse ti pe tepron-on-on
Ty nuk t'ndrroj un as me dy

[REF.:]
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, pse t'prita, t'prita, ahh, ahh
Sa-sa shum po lun kjo qika, qika
Mem tranu po dika, dika
Nuk e di pse, pse t'prita, t'prita, ahh, ahh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)