Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elton John & Dua Lipa - Cold Heart (Pnau Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Elton John:]
It's a human sign
When things go wrong
When the scent of her lingers
And temptation's strong

Cold, cold heart (Oh)
Hardened by you
Some things looking better, baby (Oh)
Just passin' through (Oh no, no, no, no)

[Dua Lipa:]
And I think it's gonna be a long, long time
'Til touchdown brings me 'round again to find
Another man that think I am at home
Oh no, no, no, no (No, no, no, no)
And this is what I should have ever said
When I'm fallin', but I can't dance

[Elton John:]
Cold, cold heart (Oh)
Hardened by you
Some things looking better, baby (Oh)
Just passin' through (Oh no, no, no, no)

[Dua Lipa:]
And I think it's gonna be a long, long time
'Til touchdown brings me 'round again to find
Another man that think I am at home
Oh no, no, no, no (No, no, no, no)
And this is what I should have ever said
When I'm fallin', but I can't dance

[Elton John:]
Cold, cold heart (Oh)
Hardened by you
Some things looking better, baby (Oh)
Just passin' through (Oh no, no, no, no)

[Dua Lipa:]
And I think it's gonna be a long, long time
'Til touchdown brings me 'round again to find
Another man that think I am at home
Oh no, no, no, no (No, no, no, no)
And this is what I should have ever said
When I'm fallin', but I can't dance

Uh, sugar
(Oh no, no, no, no)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)