Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Atdheu Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
C'pamje t'bukra ka vendi im
male t'larta o me blerim
tra la la, tra la la
oh sa bukuri
tra la la, tra la la
oh sa bukuri

Sa kullota e bagëti
cdo bregore vresht' e ulli
tra la la, tra la la
oh sa bukuri
tra la la, tra la la
oh sa bukuri

T'gjith punojnë edhe dëfrejnë
më të bukur ta bëjm' atdheun
tra la la, tra la la
oh sa bukuri
tra la la, tra la la
oh sa bukuri!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)