Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu - Jo Jo Nuk Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Në pijetore unë jam ulur
Pi edhe mendoj
Për atë që unë e dua
Që e dashuroj
Ref.
Jo jo nuk dua
Tjetër dashni
Do të pi dhe do të qaj
Për sytë e zinj

Jam sëmurë dhe shumë po vuaj
S'më pyet asnjeri
Për atë që unë e dua
Prandaj do të pi
Ref.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)