Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Falma Zemren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po E Pres Un Zemern Tone Nji Fjale
Te Ma Thot Me Dit Ai Sa E Dua Ma
Fal Zemern Sot. Po E Pres Un
Zemern Tone Nji Fjale Te Ma Thot
Me Dit Ai Sa E Dua Ma Fal Zemern
Sot

REF.
Hajde Falma Falma Zemern Noooo
Me Dy Mendje Jo Mos Dashuro Je I
Bukur Ti Lun Ment E Kres Kurr Te
Bardhes Mos I Thuj E Zeze

Dashuria Eshte E Madhe E Madhe Sa
Nje Dete Ate Qe E Don Falja Zemern
Se S'Bohet Kjamet. Dashuria Eshte
E Madhe E Madhe Sa Nje Dete Ate
Qe E Don Falja Zemern Se S'Bohet
Kjamet

REF.
Hajde Falma Falma Zemern Noooo
Me Dy Mendje Jo Mos Dashuro Je
Ti Lun Ment E Kres Kurr Te Bardhes
Mos I Thuj E Zeze

Hajde Falma Falma Zemern Noooo
Me Dy Mendje Jo Mos Dashuro Je
I Bukur Ti Lun Ment E Kres Kurr Te
Bardhes Mos I Thuj E Zeze
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)