Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dara - Te Baza

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hala te baza
Me cunat e mi nuk boj mrapa
Hala te baza
Hala te ba za huh

Hala me tnjejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza
Do dalim do dalim o lal kemi koh
folim po folim se na kemi bo
Dalim normal kemi koh
Ekipa jan gati po sillen kudo

Ref 2x:
Hala tu nejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza huh

Ekipa me tzeza ikona si zorro
Mu marr me neve e dini shum zor o
tipat mu nal nuk din jan pronto
Vim nga mesnata dhe shkrepim do foto

Xhipat e zi nuk i ma autostrada
2 tipa para e 2 dhipa mrapa
Njona me thoben e madhe
Me xhinsat e ngushta po mthot hajde
Myte shuplaka

Ajo po don
Gucci gabbana dhe louis vuitton
E thirri queen se vec dhurata don
Nuk rri me ty un skam ca me bo
Neve na don

Ajo mbeso mbeso mbeso
Mbeso kur vjen ktej nga ne
Sillet si ne edhe fol sikur ne
Xhiro me kerr tu dal vetem me ne huh

Hala me tnjejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza
Do dalim do dalim o lal kemi koh
folim po folim se na kemi bo
Dalim normal kemi koh
Ekipa jan gati po sillen kudo

Ref 2x:
Hala tu nejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza huh

Hala te baza
Hala te baza huh
Cunat sbojn mrapa
Hala te baza

Ajo po don
Gucci gabbana dhe louis vuitton
E thirri queen se vec dhurata don
Nuk rri me ty un skam ca me bo
Neve na don

Ajo mbeso mbeso mbeso
Mbeso kur vjen ktej nga ne
Sillet si ne edhe fol sikur ne
Xhiro me kerr tu dal vetem me ne huh

Ref 2x:
Hala tu nejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza huh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)