Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lannex - Harroje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ça kena bo harroje
Harroje dhe emrin tim
Mendoja që më doje
Por për mu s'paske ndje sen

[REF..]
...Tash gota gota po rrin plot
E une ne mene hala
Po pi po pi cdo nate per ty
Keto dhimbje mi shperla...X2

Don mu nda,smun te nali naliii
Jo kurr nk te nali nali
Ki me lyp kit djalin djalin
Ka met marr ty malli
M’kujtohet tetori,o kuku cfare zori,
Ti lypshe mu nda,ndarja erdh si Meteori
Me veten po foli,po tham ca ndodhi,,
Per me hek merzi gjithcka po perdori,
Kurgja nk shkon me zorr
As ty smun tmarr me zorr
Jam munu me t’hi ne zemer
Po ma qiti ERROR
me ty kam menu shum gat,jo per ni nat e ni ore,
Tkam majt si princesh,po zemren e ftofte si bore,,,
...
Ca kena ba harroje,harroje edhe emrin tem
Mendoja qe me doje po per mu spaske ndje sen
[REF...]
Tash gota gota po rrin plot e une ne mene hala
Po pi po pi cdo nate per ty keto dhimbje mi shperla X2

Luftojsha met pas,luftojsha mem dasht
Luftova qe kerkush mos me na hi ne mes
Tan naten tut fol,tu munu met bind
Ti ma ke dhuru mat keqin mengjes,

Ty te une nk tka mungu sen
Po te ti tash mungoj une, hmmm
Ke menu ti ke menu ti,vec pse me injoron t’luti ma shum
Sa her je merzit vec mu mke thirr ti
Per ty sdi kurgja,rahat sum flen shpirti
Nuk kam ca me ba,zemra kto si priti
Se po na vjen fundi ma shpejt se fund-viti
[REF...]
Tash gota gota po rrin plot e une ne mene hala
Po pi po pi cdo nate per ty kto dhimbje mi shperla X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)