Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visjan Ukcenaj & Kastro Zizo - Hana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Visjani
Naten ne dritare ke dal hena te
Ka pa me ty ka qesh me ty ka qa
Ajajaj i kam fal per ty te kam
Lendu e di nuk e sho dot me sy
edhe hena me ngjan me ty ajajaj
lotet e tu edhe hena e vran jo
nuk e lan forma e saj smail per po qan
i thash me fal se si pse stha se si pse stha ajajaj
Ku je ku kje ti han pse si ke fal ti per mu
Ku je ku kje ti han pse si ke fol sa shum e du
Kastro
Me ler ta gjej asnje pik loti nuk del i ngrir ne diell pelqen renimi im a te del
Si po ja del se shpirtin ten e ke cjer haj haj ne driten e henes ai gaboj boj fytyren me boj sinkronizoj oj oj shtoj gabimin mia halla saj oj oj
Ku je ku ke ti han Ku je ku kje ti han Ku je ku ke ti han Ku je ku ke ti han
Pse si ke fol ti per mu
Ku je ku kje ti han
Pse si ke then sa shum e du
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)