Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi - Ruf Mich An

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bardhi:
Baby, mos em qo t'fala
Thirrem, jam tu prit hala
Te veni na dy ku jena pa
Tash o bosh vec kujtime ka
Prit pak, mos em kqyr sikur enemy
Prit pak, mos u shty se nuk jena fmij
Pa ty, nuk po ec se nuk kam mundsi
Na dy, mu kthy njejt, perseri
Pse po thu qe ky u kon takimi i fundit?
Zemrat si kena prej drunit, as pe gurit
Mos rrej qe je e lumtur, thirri trunit

Belah:
Dy, tri fjal du me ti tregu
Ama numrin ton e kam hup
Ti ke bo gabime, zemer, je gut
A po t'merr ty malli per mu?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)