Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - A T'Ka Marr Malli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
Du me dit per ty o zemer ca ka tree
Ku jee, a tka marr malliii
Nata ku po tnxe,ty lot per mu a tdalin!

Shum em kan fol mu
Mkan fol mu per ty
Kejtve ju ke thon ti me mu nuk ki mu kthy
Je tu lon shum njerz nmes me na hy
Ti po fol kec, e une ni per ty..
A beson shuum u merzita
Per ty fjalt un kur i nita aa
E do fjal qe nuk i prita aa
Ti per mu ki vec kritika aa

Si do kaloj, veshtere
Sa shum ke bo gabime
Gjithcka ke bo mas shpine
Tjerat mi ke bo bo...

Ref:2×
Du me dit per ty o zemer ca ka tree
Ku jee, a tka marr malli
Nata ku po tnxee, ty lot per mu a tdalin


Krejt ça bo, ça bon
Kur ti po aktron
Me at zo tbut
Ti a pom mashtron
Nqoft se se'kom ni
A ka ndryshu sedi
A ka hala njejt
Si un xhelozi

A beson qe u merzita
Per ty fjalt un kur i nita
E do fjal qe nuk i prita
Ti per mu ki vec kritika

Ref:
Du me dit per ty o zemer ca ka tree
Ku jee, a tka mar malli
Nata ku po tnxee, ty lot per mu a tdalin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)