Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Vallah

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Valla mashalla
Lum nana qe tka
Je e mir ti je
Pa fjal ti na le
X2

Pa fjal e pa men
Mua don mem lan
Per ty skom koment
Veq zemren me ta dhan

Valla ibilah
Ti je ma e mira
N’koma du me ra
Veq Anderr du met pa
X2

Paske lind per mu
Paskam lind per ty
Na jemi 1 zemer
Kurr skena mej thy
X2

Pa fjal e pa men
Mua don mem lan
Per ty skom koment
Veq zemren me ta dhan

Valla ibilah
Ti je ma e mira
NKoma du me ra
Veq Anderr du me pa

X4
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)