Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - Bebe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Veten e shoh
Po e shoh tu ra per to
Ama veten e njoh
Me ty boj si me asnjo
Sikur nata me dit
Si notat en melodi
Je tu mbo me u ni
Sikur n'enderr

Ref:
Ton naten tu nejt
Me ty jam tu dance
Syt e tu po thojn
S'kemi me kon friends
Ton naten tu nejt
Me ty jam tu dance
Syt e tu po thojn
A po vjen po e bojm

Ni bebi, bebi, bebi, bebi, bebi uhh baby
Bebi, bebi, bebi, bebi, bebi uhh baby

Hajde afrohem tash
Parameno kur bohem bashk
Nuk menohem mo
Jo mo, jo mo
Hajde afrohem tash
Se konga jem po knohet nana
Nuk menohem mo
Jo mo, jo mo

Ref:
Ton naten tu nejt
Me ty jam tu dance
Syt e tu po thojn
S'kemi me kon friends
Ton naten tu nejt
Me ty jam tu dance
Syt e tu po thojn
A po vjen po e bojm

Ni bebi, bebi, bebi, bebi, bebi uhh baby
Bebi, bebi, bebi, bebi, bebi uhh baby
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)