Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki - Peru

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeah
Kur sum ze gjumi skom qetsi
Quditshem jom tu ni
A thu a ka me pas mat zi?
Po kejt ja pasna qi
Veq 1 sen kallxom vertet
Ti a je me mu perjet
O pse po ni qe dojn mem hek
Kur e din ku mujn mem gjete
Gjoni
Bima ni Johnny Walker
N Hood ti jo nuk je kon asniher
Jointi mu ka ba sikur haver
Me 1 Hummer ajo e Trent
Ye
Ti qe mke pas simpati
Si mpate ni u pate shkri
Un qa du boj me chipat e mi
Me dasht ALL IN

Reff x2
Para se met than ty TDU
Sdi kujna pi thom
Para se me marr PERU
Ndryshe ti je kon
Para se lek me numru
Kemi ec n kom
Mos harro se kush je kon
Mos harro se kush je kon

Ton kto pare krejt haram
Qato sdal kurr instagram
Ti ki qef mu fry
Mir per ty jaran
Benzi po lyp autoban
Qafa berdet du alltan
Ajo pom thot ty tkam xhan
Do sene me pike do sene me presje
Kur i sheh tlige pej fillimit prej se
Kapela terrta nuk rri pa prerse
Tu e rrit mjekrren nuk rri pa krerse
Per mu kur vesin... Se njoh
E pres mengjesin... Me njo
Shejat le tmesin... Un jo
HARROOOOO

Reff x2
Para se met than ty TDU
Sdi kujna pi thom
Para se me marr PERU
Ndryshe ti je kon
Para se lek me numru
Kemi ec n kom
Mos harro se kush je kon
Mos harro se kush je kon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)