Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Leyla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[REF. Lorenc Hasrama:]
Yo te amo Leyla, te amo Leyla, te amo Leyla
Sabes que me mata, para siempre Leyla
Yo te amo Leyla, te amo Leyla, te amo Leyla
Sabes que me mata, para siempre Leyla

[Irkenc Hyka:]
(Oh-oh-ohh)
Nuk ke ndryshu ti me vitet,
e bukur siç te kam lan
Duket pa nuk po m'iket
aman thuje nje fjal
Ate kujtohen ty ditet
kur mas shumti jem dasht?
Se une aty e kam shpirtin
edhe sa qe sjem bashk..

[REF. Lorenc Hasrama:]
Yo te amo Leyla, te amo Leyla, te amo Leyla
Sabes que me mata, para siempre Leyla
Yo te amo Leyla, te amo Leyla, te amo Leyla
Sabes que me mata, para siempre Leyla

[Irkenc Hyka:]
Shum e hidhur eshte ndarja,
me ik zemra nuk don
S'mundem me gjet nje tjeter,
nje tjeter une si ajo
A te kujtohen ty ditet
kur mas shumti jem dasht?
Se une aty e kam shpirtin
edhe sa qe s'jem bashk..
Akoma per ty une qaj-aj,
vetin jo ke ty dot se ndaj
Akoma per ty une qaj-aj,
ti bama hallal se te thash me fal…

[REF. Lorenc Hasrama:]
Yo te amo Leyla, te amo Leyla, te amo Leyla
Sabes que me mata, para siempre Leyla
Yo te amo Leyla, te amo Leyla, te amo Leyla
Sabes que me mata, para siempre Leyla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)