Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Per Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se krejt i bana per ty
Per, per ty per dashnin
Smeritova mem kthy
Mem kthy, mem kthy, me tradhti
Se krejt i bana per ty
Per ty, per ty, per dashnin
Smeritova mem kthy
Mem kthy, mem kthy, me tradhti

Ey, mama sje ti mo en hart
As nzemren tem ski mu kan
Sun um rren se tkom pa

Ey, ej Mos tkishe ndrru ti
Skisha ndrru as me ni beat
Shum gabime tua un i kom perbi
Kallxom qysh me ta fal un ty,
Kur ashiqare je tum rrejt nsy

Yee Po mos ta nin mir e di
Zani jem krejt si melodi
Yee Ski me mujt ti me fshi
Dashnin ti e vrave, tragjedi

Se krejt i bana per ty
Per, per ty, per dashnin
Smeritova mem kthy
Mem kthy, mem kthy, me tradhti
Se krejt i bana per ty
Per ty, per ty, per dashnin
Smeritova mem kthy
Mem kthy, mem kthy, me tradhti

As lule mo nuk gjej
Prej qe ike shpesh amo as dielen
Sma ke ba ti mu ja bane vetit
A thu zemer ti pe man at tjetrin
Per ty kom bo vepra maja verit
Von e pava jo bre nuk ja vlejti
Se kur thirri numer fol per veti
E di je ba pishmon se vet ki met ti

Jom kon vet u silla vet po nina
Un mo sjom shko vuj me filma
Ti veq ke met kapitull si nlibra
Malli u kry

Se krejt i bana per ty
Per, per ty per dashnin
Smeritova mem kthy
Mem kthy, mem kthy, me tradhti
Se krejt i bana per ty
Per ty, per ty, per dashnin
Smeritova mem kthy
Mem kthy, mem kthy, me tradhti.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)