Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - 24

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Alles alles alles raus apet apet hajde jasht krisi krisi krisi Zapp 1shi 1shi mkeni bab haaaa kesh 19vjet ngajsha per lek si mi pas 7djem tash jon bo 5vjet tash spo ngaj per lek se po ngajn djemt hee hala sillna nqytet amo jo me tre shok bi**h une vi vet nese plumat jon shok un nuk Jom vet jom me 20 Estrada Estrada menova Evlada shuplaka shuplaka ju trishtoj mem dal perpara gjykata gjykata mu ka bo koncert me data dorheqje prej hiphopit nese thot dhipi sjom babaa krejt gangstera po tutna po takomi qka o thika shko vete njonin krejt gangstera po tutna po takomi qka o thika shko vete njonin ref:uuuuu o sa mir po nina kthesa tu bo drifta permas oo policia uuuuu o sa mir po nina kthesa tu bo drifta permas o policia tex :sa pi do ku pi do qe se po ti bina qysh o sot o shum dopt hip hop per mbeturina thuj qe so qka po thom hajt thuj se muk pe dina e tripi jot spo dallo ku e ke vjedh pe dina kurr su qela gjith ka heca tu kalu shum sfida edhe ntherra qaty shkela po smu shky patika e hedat qe pi pina jo nuk jon sativa e babes dicka niva garant per kopila like uuuu ktu ka trandafila jom baba I kullerav I qatyne qe bojn stila uuuuu ktu ka trandafila jom baba I kullerav I qatyne qe bojn stila ref:uuuu o sa mir po nina kthesa tu bo drifta permas o policia uuuuu o sa mir po nina kthesa tu bo drifta permas o policia-:alles alles alles raus apet apet hajde jasht krisi krisi krisi Zapp 1shi 1shi mkeni babbb
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)