Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Dora & Elvana Gjata - Gajde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dhurata Dora:
Nuk e kam mo gajle
Jo mo nuk ka per ty as nji falje
Qa je tu prit? Mos po don me m'nal, yeah
Duket ja ke nis me rrshit

Elvana Gjata:
Uh, e di se m'don bre
Aah, e ti per mu bon be
Aah, po m'largon vet
Ma t'mirat se ika
Lem rehat se po pi
E nuk o tu ma ni
Lem rehat se po pi, po pi per ty

Dhurata Dora:
Sonte une po pi
E nuk o tu ma ni
Sonte une po pi, po pi per ty

Elvana:
Mos fol mo nale, nale
Kom tjera halle, halle
Si nga rreth e rrethe, ka ti si bi
Nuk du me pa as me ni per dashni

Dhurata:
Oh pe don ni bad gal ooh
Ooh qe ku e ki tash
Nuk je normal, e ke pas e tash ma s'e ki
When we drop that bomb, yeah
Oh mami, oh mami
You think you're special, no papi, no papi
E di qe s'e ki leht, ta kapi faqen, hajt se bohet mir

Elvana:
Lem rehat se po pi
E nuk o tu ma ni
Lem rehat se po pi, po pi per ty

Dhurata
Sonte une po pi
E nuk o tu ma ni
Sonte une po pi, po pi per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)