Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Daddy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
you know i like it when you go low
you baby i have seen on my man low
you put it when you put it down on a wine slow
i know you like it tlutna mos shko, mos shko
osht shum i sigurt qe nuk mun mem hup pe din qe qata qe bon e bon vet qysh une du, yeah
you are my cray cray you make me cray cray you know i stay
DADA a e din sa shum tdu ty DADA uuu DADA
DADA je inspirim per mu DADA uuu DADA
DADDY 6x
Ai mdon edhe kur boj dom per ty senet qa sbohen une i boj
my favourite attention edhe per ty menoj je shpirti jem po tlutna please dont go dont go my love love love my love dont go go go my love dont go you know my love love you so say
DADA a e din sa shum tdu ty DADA uuu DADA 2x
DADA je inspirim per mu DADA uuu DADA
merrnma merrma zemren luj me to qysh don ti
ndjenjat e mija tftohta vec ti i shkrin
sa mire e bon kerkush si ti nuk din
nese ti mthu me bo une e boj
e nese ti mthu mos me bo une se boj
ill be good to you tlutna mos mlendo
hajde dhezma spllifin edhe bashk te pina njo
per ty edhe vetveten e sfidoj
ride or die for you krejt i injoroj
ill be good to you tlutna mos mlendo
hajde dhezma spllifin edhe bashk te pina njo
(bashk te pina njo 2x ) hajde bashk te pina njo (daddy)hajde bashk te pina njo
EDHE DY
DADDY 12x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)